W tym roku szkolnym uczniowie klas I - III z radością powitali nową salę integracji sensorycznej oraz świetlicę na bloku sportowym. W doskonale wyposażonej sali odbywać się będą zajęcia korekcyjno - kompensacyjne, gimnastyka korekcyjna, oraz zajęcia świetlicowe. Zajęcia prowadzone w sali sensorycznej integracji mają charakter terapeutyczny, wyciszający, pozwalają zredukować napięcie, usprawniają spostrzegawczość i orientację przestrzenną. Poranna świetlica zorganizowana na sali gimnastycznej umożliwia uczniom zrelaksowanie się w oczekiwaniu na lekcje. Tak uzbrojeni w poranną porcję relaksu i energii nasi uczniowie z łatwością stawią czoła wyzwaniom, jakie przyniesie dzień pełen lekcji. Wszystkim, którzy przyczynili się do radosnej edukacji uczniów w naszej szkole serdecznie dziękujemy!