Obchodzone 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości jest polskim świętem państwowym, upamiętniającym odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku.
Aby oddać hołd wszystkim Polakom i żołnierzom walczącym o wolną i suwerenną Polskę,  uczniowie naszej szkoły w dniu dzisiejszym brali udział w uroczystym apelu on-line.
O symbolicznej godzinie 11:11 wspólnie odśpiewali 4 zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego”
w ramach akcji „Szkoła do hymnu”. Przedsięwzięcie to wspólna inicjatywa Ministra Edukacji Narodowej oraz Rady Dzieci i Młodzieży. Celem inicjatywy jest zachęcenie dzieci
i młodzieży do wspólnego przeżywania Narodowego Święta Niepodległości oraz kształtowanie szacunku wobec polskich symboli narodowych – 11 listopada to szczególna data dla każdego Polaka. Bądźmy razem w tym dniu! Świętujmy wspólnie Święto Niepodległości!