Kolejny raz udało nam się zlecić zdjęcia z Kosmosu. NASA przydzieliło nam kody. Wzięliśmy udział w 72 misji EarthKam. Gratulujemy szczególnie p. Pawłowi Kosińskiemu i p. Bożence Hołubce, Oli Kurzawskiej (kl. 6b) i Zuzi Pietrzykowskiej (kl. 8c). Zapraszamy do galerii naszych zdjęć.

Jesień to piękna pora na spacery po lesie i rozpoznawanie drzew. Klubowiczki z 5b świetnie się przy tym bawiły.

Klasa 6f, (połowa to klubowicze), w myśl hasła W zdrowym ciele - zdrowy duch i dnia walki z otyłością wzięła udział w zajęciach ruchowych Team Building. Dziękujemy organizatorom za super zajęcia (szczególnie panu Piotrowi i pani Karolinie).

Nietypowe przeniesienie gry komputerowej w realia. Klasa 6f świetnie poradziła sobie z mapą, zadaniami, tworzeniem postaci z gry i opowiastkach o tym wszystkim. Przy czym świetnie się bawili. Następne rewelacyjne zajęcia w Campus Domasławice.

We wtorek 08.10.2019 Klub Młodego Odkrywcy znalazł się w Aptece Pana Boga. W Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Twardogóra pani Irena Holovach przeprowadziła rewelacyjne warsztaty o ziołach z Doliny Baryczy i poczęstowała wszystkich naturalną, pyszną, ziołową herbatką.

W sobotę 05.10.2019 r. w Parku Przyrody w Brzegu odbył się XVII Matematyczny Marsz na Orientację. Z naszej szkoły wystartowały cztery patrole:

22 raz nasza szkoła bierze udział w misji NASA. Jest to 67 misja. Uczniowie zlecają wykonanie zdjęć z satelity naszej Ziemi. Akcja trwa od 24.09 do 27.09. Dostaliśmy 250 kodów. Z niecierpliwością czekamy na efekty naszej pracy.