17 grudnia 2019 r. w Oleśnicy odbył się II Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice. Wszystkie zostały dostrzeżone i nagrodzone przez jury w swoich kategoriach wiekowych:

Uczniowie, którzy chcieli sprawdzić swoje umiejętności aktorskie, wzięli udział w szkolnym Konkursie Teatru Jednego Aktora, który odbył się 9.12.2019 r w naszej szkolnej  bibliotece.

W Bibliotece Publicznej im. Władysława Reymonta w Twardogórze 23.05.2019r. odbyło się podsumowanie WIE_2019 Konkursu literackiego "Święta doroczne w czasach naszych babć/dziadków i współcześnie".

15 maja 2019 r. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gmina Twardogóra odbyło się rozdanie nagród za konkurs "Moje Ekomiasto". Nasi uczniowie zostali laureatami tego konkursu: w kategorii klas I-III

Miło nam poinformować o wynikach III Powiatowego Konkursu Językowego w kategorii języka angielskiego dla klas VI-VIII szkół podstawowych, kl. III gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych.

Miło nam poinformować o wynikach konkursu Zadbaj o klimat. Do finału przechodzą następujące prace:

5 marca 2018 roku nasi najlepsi recytatorzy wzięli udział w dwóch konkursach, będących eliminacjami do kolejnych etapów.