Szkolny etap Mistrzostw w Sudoku odbył się 27 stycznia 2021 roku. Wzięło w nim udział 21 uczniów z klas 1-3. Uczniowie rozwiązywali różne rodzaje sudoku w ciągu 45 minut. Najlepszymi zawodnikami okazali się:

20 stycznia odbyły się przesłuchania finałowe III Powiatowego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej. Wzięło w nich udział 44 uczestników w czterech kategoriach wiekowych: I – III kl. SP, IV – VI kl. SP, VII – VIII kl. SP. Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczennica naszej szkoły Maria Juszczak zajęła I miejsce w kategorii klas IV-VI. 

Dziś w  świąteczny nastrój wprowadza nas choinka ubrana w ozdoby , które powstały podczas realizacji projektu dla klas 4-8 - KMOCh: Kreatywna, matematyczna ozdoba choinkowa.  Dziękujemy za udział w projekcie - Zespół Matematyków.

Warto wiedzieć o swoim regionie jak najwięcej. Zapraszamy do udziału w  konkursie "Omnibus z Doliny Baryczy" - Regulamin konkursu

5 marca 2020r. w sycowskim liceum ogólnokształcącym odbył się etap finałowy konkursu „Igrzyska Wiedzy u Kościuszki”. 16 reprezentantów naszej szkoły brało udział w konkursie  z matematyki, geografii oraz w kategorii „Fantastyczna Literatura”

4 marca 2020r. nasi uczniowie wzięli udział w zorganizowanym przez PCEiK w Oleśnicy VIII Powiatowym Konkursie Historycznym pod hasłem „ O Polskę niepodległą.

27 lutego 2020 r. w Szkole Podstawowej w Grabownie Wielkim, odbył się IV Gminny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas trzecich „ MAŁY MATEMATYCZNY AS”