Dolny Śląsk jest pełen ciekawych miejsc… Jedno z nich odwiedzili we wtorek, 11 czerwca uczniowie klasy 4e.

22 maja 2019r. klasy 2c i 2d udały się na wycieczkę do stolicy Dolnego Śląska – Wrocławia.

W piątek 17.05.2019r klasy IIIa i IIIb pod opieką swoich wychowawczyń i siostry Adrii, zgodnie z tradycją naszej szkoły, pojechały na wycieczkę do Kalisza i Gołuchowa. Celem wycieczki był przede wszystkim udział we Mszy Świętej w Bazylice Świętego Józefa w Kaliszu.

W piękny kwietniowy dzień, kl. 5 a z wychowawczyniami wybrały się do Majątku Ziemskiego "Niwa" do Piotrkosic.

Uczniowie z naszej szkoły, w ramach projektu "Jesteśmy wyjątkowi, bo kochamy to, co polskie" udali się na wycieczkę, na Pola Grunwaldu(Gierzwałd) do Strzelna, Kruszwicy oraz Torunia.

14.05. 2019 r. klasy 2c i 2d odbyły ciekawą, edukacyjną wycieczkę do Zagrody w Piotrkosicach w ramach programu „Edukacja dla Doliny Baryczy".

Chcąc dowiedzieć się, jak dawniej żyli nasi dziadkowie i pradziadkowie warto odwiedzić Izbę Regionalną, która mieści się w budynku szkoły przy ul. Batorego.