Czy każde marzenie uda się spełnić? Niełatwy to plan, ale… nie ma rzeczy niemożliwych dla Kota w butach.  5 grudnia uczniowie klas I – III udali się na wycieczkę do Sycowa na musical pt. „Kot w butach”.

ZNANA I LUBIANA HISTORIA OPOWIEDZIANA NA NOWO, Mało kto nie zna historii o małym lwiątku, które musi opuścić lwią krainę, żeby potem wrócić i stawić czoła swojemu stryjowi. Animowany film Walta Disneya  „Król Lew” był inspiracją do powstania fabuły spektaklu.

We wtorek 22 października uczniowie z klas Ib i Id  postanowili poznać  jeden z ciekawszych zakątków Doliny Baryczy-Sosnówkę. Wybrali się do stadniny koni "Turczynówka".  Najpierw odbyli ponad kilometrowy spacer, podczas którego utrwalili znajomość drzew i krzewów, podziwiali piękne ogrody oraz przydrożne kapliczki.

Dnia 22 X 2019 r. klasy 3 pojechały na wycieczkę do Złotego Stoku. Uczniowie poznali tajemnice starej kopalni złota. Na początku wycieczki odbyła się lekcja dydaktyczna w Muzeum Minerałów.

Dzielnica Czterech Świątyń znajduje się w centrum miasta Wrocławia w pobliżu Rynku. Jej granice wyznaczają ulice, przy których stoją: kościół katolicki, kościół ewangelicki, prawosławny sobór i synagoga. Uczniowie z kl. 6c wraz z paniami: Aliną Muchą i Ireną Puchalską zwiedzali 11 października 2019r.

Dolny Śląsk jest pełen ciekawych miejsc… Jedno z nich odwiedzili we wtorek, 11 czerwca uczniowie klasy 4e.

22 maja 2019r. klasy 2c i 2d udały się na wycieczkę do stolicy Dolnego Śląska – Wrocławia.