Czy każde marzenie uda się spełnić?
Niełatwy to plan, ale… nie ma rzeczy niemożliwych dla Kota w butach.

   5 grudnia uczniowie klas I – III udali się na wycieczkę do Sycowa na musical pt. „Kot w butach”.

   Bohater baśniowej klasyki „Kot w butach” to przepiękna opowieść o przyjaźni i pielęgnowaniu marzeń. Tym razem dzieci miały możliwość obejrzenia znanej baśni w muzycznej aranżacji aktorów teatru” A – CZEMU”.

   Trzej bracia dzielą majątek po śmierci ojca młynarza. Najstarszy dostaje młyn, Średni – osła, a młody młynarz … kota. Ale jak to w bajkach bywa… kot wcale nie jest zwykłym kotem, a po otrzymaniu butów od nowego pana, posiadających magiczną moc, postanawia odmienić jego los i pomóc mu w spełnieniu jego najskrytszych marzeń.

   Przy pomocy różnych sztuczek, sprytu, z nieodłącznym błyskotliwym humorem, kot pomógł swojemu panu zdobyć serce pięknej królewny, którą młody młynarz od dawna pragnął poznać.

   Ten zachwycający wszystkich spektakl muzyczny był znakomitą rozrywką dla uczniów, którzy z zapartym tchem słuchali wielu cudownych piosenek z przepiękną muzyką. Barwna sceneria, wartka akcja, zabawni bohaterowie  - to wszystko złożyło się na  spektakularne, niezapomniane widowisko.