Z sukcesem ukończyliśmy Ogólnopolski Projekt „Matematyka z klasą. Ile matematyki jest wokół nas?”, realizowany w roku szkolnym 2019/2020 w ramach programu Uniwersytet Dzieci w Klasie.

Projekt Matematyka z klasą. Ile matematyki jest wokół nas?,  Ile kalorii jest w diecie sportowca? Jak obliczyć powierzchnię ringu?

W ramach Projektu  na rozgrzewkę zrealizowaliśmy dwa scenariusze kompetencyjne do trenowania ważnych umiejętności (praca w zespole, radzenie sobie z emocjami).

W tym roku szkolnym uczniowie klasy 3 d uczestniczą w ogólnopolskim projekcie Matematyka z klasą. Ile matematyki jest wokół nas? Organizatorem projektu jest Uniwersytet Dzieci - organizacja non-profit, która od 12 lat działa na rzecz edukacji i popularyzacji nauki.