W piątek 17. maja 2019 roku dwie uczennice klasy ósmej naszej szkoły Hanna Babij i Oliwia Chrupcała uczestniczyły w powiatowym etapie ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia Trzymaj formę.

Tego zadania podjęła się grupa uczennic, realizująca projekt gimnazjalny.

Wakacje to czas, który dostarcza nam wiele okazji, aby zadbać o swoją formę. Wszystkich, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę na temat zdrowego stylu życia i wprowadzić tę wiedzę w czyn, zapraszamy do obejrzenia prezentacji "Żyj smacznie i zdrowo", przygotowanej przez uczennicę klasy 7 Małgorzatę Mazur.

W naszej szkole oprócz lekcji z zakresu zdrowego żywienia oraz konkursów pod hasłem " Trzymaj formę" mają miejsce projekty językowe dedykowane temu właśnie tematowi.

Dnia 5 czerwca 2018 roku uczennice klasy siódmej reprezentowały naszą szkołę w w powiatowym konkursie wiedzy o zdrowym stylu życia Trzymaj formę.

14 maja 15 uczniów klas siódmych przystąpiło do konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia. I miejsce zdobyła uczennica klasy 7 a Natalia Bachlińska, II miejsce - Małgorzata Mazur z klasy 7 d. Dziewczęta będą reprezentowały naszą szkołę w konkursie powiatowym Trzymaj formę 5 czerwca w Oleśnicy. Gratulujemy i życzymy powodzenia.

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła włączyła się w realizację ogólnopolskiego programu promującego zdrowy styl życia TRZYMAJ FORMĘ.