10.10.2019 w Olszynie, odbył się Wojewódzki Finał Biegów Przełajowych, w którym wzięły udział dziewczęta z klas siódmych i ósmych. Rywalizując z 25 drużynami nasze uczennice zdobyły VI miejsce. Gratulujemy i życzymy im dalszych sukcesów!

Pierwszego października w Oleśnicy odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe, w których dziewczęta naszej szkoły zdobyły wywalczone w pięknym stylu I miejsce. Chłopcy po ciężkich zmaganiach sportowych u klasyfikowali się na III miejscu. Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów!

18 września 2019 r. byliśmy gospodarzami Powiatowego Finału Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej. W klasyfikacji ogólnej reprezentanci naszej szkoły ogólnej zdobyli I miejsce w kategorii dziewcząt i chłopców.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Twardogórze serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XXV Międzynarodowym Biegu Ulicznym o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Twardogórze, który odbędzie się 22 września 2019 r.

Finał Strefy Wrocławskiej Igrzysk Dzieci w Trójboju Lekkoatletycznym klas 1-2 odbył się 11 czerwca 2019 roku na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Reprezentacja naszej szkoły z klas drugich rywalizowała z 10 szkołami. Reprezentacja naszej szkoły uplasowała się na 9 miejscu.

Uczniowie naszej szkoły 06.06.2019r. z klas III i IV z rocznika 2009 i młodsi wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu Szkół Podstawowych w ramach Igrzysk dzieci w trójboju lekkoatletycznym klas III-IV.

Mistrzostwa Polski LZS dla twardogórskich lekkoatletów to kolejne istotne championaty, na których w tym roku przeszli najśmielsze oczekiwania trenerów.