16 stycznia na krytej pływalni „Delfinek” odbyły się I Gminne Mistrzostwa Delfinka w Pływaniu. W zawodach udział wzięło około 150 uczniów szkół podstawowych z Goszcza, Grabowna Wielkiego i Twardogóry. Rywalizacja przeprowadzona była w sześciu kategoriach – od klas III do VIII. Każdą klasę reprezentowało czterech uczniów – 2 dziewczynki i 2 chłopców.

13 grudnia 2019 r. szkolna drużyna dziewcząt w siatkówce pod kierunkiem swojego trenera pokonała pięć drużyn! W sali sportowo – widowiskowej twardogórskiego GOSiR- u odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Zawodniczki, których  trenerem jest pan Sebastian Stekiel sięgnęły po najwyższe trofeum- mistrzostwo powiatu!

10.10.2019 w Olszynie, odbył się Wojewódzki Finał Biegów Przełajowych, w którym wzięły udział dziewczęta z klas siódmych i ósmych. Rywalizując z 25 drużynami nasze uczennice zdobyły VI miejsce. Gratulujemy i życzymy im dalszych sukcesów!

Pierwszego października w Oleśnicy odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe, w których dziewczęta naszej szkoły zdobyły wywalczone w pięknym stylu I miejsce. Chłopcy po ciężkich zmaganiach sportowych u klasyfikowali się na III miejscu. Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów!

Dnia 26.09.2019 we Wrocławiu odbył się Finał Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, w którym wzięli udział uczniowie klas siódmych i ósmychDziewczęta z naszej szkoły zdobyły wspólnie VIII miejscea chłopcom rywalizującym
z dziewięcioma szkołami udało się zająć III miejsce.

18 września 2019 r. byliśmy gospodarzami Powiatowego Finału Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej. W klasyfikacji ogólnej reprezentanci naszej szkoły ogólnej zdobyli I miejsce w kategorii dziewcząt i chłopców.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Twardogórze serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XXV Międzynarodowym Biegu Ulicznym o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Twardogórze, który odbędzie się 22 września 2019 r.