Miło nam poinformować , że w roku szkolnym 2020/2021 w naszej szkole powstanie kolejna klasa o profilu sportowym.  22 czerwca na stadionie GOSiR przeprowadzone zostały testy sprawnościowe, w których musieli wziąć  udział wszyscy uczniowie

10 marca 2020 w naszej szkole w klasach I-III odbył się Dzień Sportu. Celem przyświecającym w tym dniu była popularyzacja aktywności fizycznej wśród najmłodszych uczniów naszej szkoły, jednocześnie zachęcając dzieci do sportowego dopingu oraz przestrzegania zasady fair-play.

We wtorek 3 marca 2020 r. odbył się w Miliczu Półfinał strefy wrocławskiej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt.

16 stycznia na krytej pływalni „Delfinek” odbyły się I Gminne Mistrzostwa Delfinka w Pływaniu. W zawodach udział wzięło około 150 uczniów szkół podstawowych z Goszcza, Grabowna Wielkiego i Twardogóry. Rywalizacja przeprowadzona była w sześciu kategoriach – od klas III do VIII. Każdą klasę reprezentowało czterech uczniów – 2 dziewczynki i 2 chłopców.

13 grudnia 2019 r. szkolna drużyna dziewcząt w siatkówce pod kierunkiem swojego trenera pokonała pięć drużyn! W sali sportowo – widowiskowej twardogórskiego GOSiR- u odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Zawodniczki, których  trenerem jest pan Sebastian Stekiel sięgnęły po najwyższe trofeum- mistrzostwo powiatu!

10.10.2019 w Olszynie, odbył się Wojewódzki Finał Biegów Przełajowych, w którym wzięły udział dziewczęta z klas siódmych i ósmych. Rywalizując z 25 drużynami nasze uczennice zdobyły VI miejsce. Gratulujemy i życzymy im dalszych sukcesów!

Pierwszego października w Oleśnicy odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe, w których dziewczęta naszej szkoły zdobyły wywalczone w pięknym stylu I miejsce. Chłopcy po ciężkich zmaganiach sportowych u klasyfikowali się na III miejscu. Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów!