10 marca 2020 w naszej szkole w klasach I-III odbył się Dzień Sportu. Celem przyświecającym w tym dniu była popularyzacja aktywności fizycznej wśród najmłodszych uczniów naszej szkoły, jednocześnie zachęcając dzieci do sportowego dopingu oraz przestrzegania zasady fair-play.
Konkurencje, z jakimi musieli zmierzyć się uczniowie sprawdzały ich szybkość, zwinność, siłę oraz precyzję. Sporej dawki sportowej adrenaliny dostarczyła ostatnia konkurencja „Przeciąganie liny”, w której to oprócz uczniów, udział wzięły wychowawczynie poszczególnych klas. Po zakończonych zmaganiach uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz gromkie brawa za wytrwałą rywalizację. Zwycięzcami byli tak naprawdę wszyscy uczniowie, którzy stawili czoła przygotowanym konkurencjom. Tego dnia nie liczył się wynik, lecz dobra zabawa.

Klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:

KLASY I:

1 miejsce – kl. I a

2 miejsce – kl. I c

3 miejsce – kl. I b

4 miejsce – kl. I d

 

KLASY II:

1 miejsce – kl. II d

2 miejsce – kl. II a

3 miejsce – kl. II b

4 miejsce – kl. II c

 

KLASY III:

1 miejsce ex-aequo – kl. III b i III c

2 miejsce – kl. III a

3 miejsce – kl. III d

 

Więcej>>